повернутись до колективу

Наталія Перепелиця

Артистка

Євген КолісникАртист

Народилася 24 березня.

Наталія Перепелиця закінчила Харківську державну академію культури у 2019 році за спеціальністю “Актриса драматичного театру і кіно”.

Ще у період навчання у ХДАК зарекомендувала себе як зацікавлена й творчо активна студентка, яка брала участь у державних акторських та читацьких конкурсах  ім. Лесі Українки та Романа Черкашина. Вагомий досвід, що акторка отримала в  конкурсах, збагатили її та допомогли їй в створенні ролей у театрі.

Наталія Перепелиця має досвід роботи керівника театрального гуртка при Харківському ЦДЮТ №5, де вона працювала з 2017 по 2018 роки.

В Харківський театр для дітей та юнацтва Наталія прийшла у 2019 році, і вже за невеликий час роботи у театрі проявила себе як високопрофесійна та творчо вмотивована артистка лірико-драматичного та комедійного планів.

Вміє передавати як ліричні, так і комічні образи героїв, а також має талант поєднання гостросоціальних рис. А ще артистка тонко відчуває дитячу аудиторію.

Нагороджена грамотою Харківської обласної державної адміністрації Департаменту Культури і Туризму за вагомий внесок у естетичне і духовне виховання підростаючого покоління, сумлінне ставлення до виконання  своїх посадових обов’язків, відповідальність і професіоналізм.    

 

Потрапити на вистави за участі Наталії Перепелиці можна, купивши квиток на нашому сайті або в касах міста. Замовляйте квитки за телефоном +38 (057) 712-02-65 або в соціальних мережах нашого театру.

КУПИТИ КВИТОК

Вистави для дітей:

Вистави для дорослих:

НАЗАР СТОДОЛЯ Дівчинка

ЛІСОВА ПІСНЯ Потерчатко

МОЙСЕЙ Сучасники майбутнього