Афіша подій

повернутись до афіш
НАЗАР СТОДОЛЯ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 45 хвилин з антрактом

Жанр - Історична соціально-побутова драма

Вік відвідувача - Від 16 років

Автор - Тарас Шевченко

Режисер - Андрій Лебедь

Художник - Аркадій Чадов

Хореограф - Світлана Момот

Музичне оформлення - Микола Сараєв

Прославлення благородства та  возвеличення справжнього, вірного почуття кохання.

На єдину п’єсу Кобзаря театр звернув увагу не тільки в зв’язку з 200-річним ювілеєм автора, а й у зв’язку з її видатними драматургічними властивостями. З широкого спектра питань, піднятих у творі, постановча група особливу увагу загострює на конфлікті батьків і дітей, а також проблеми пошуку духовного шляху в житті.

«Назар Стодоля» – не тільки єдина в Харкові постановка цієї п’єси (на 2021 р.), а й єдина «повнометражна» вистава за твором Т. Шевченка.

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Назар Стодоля
Хома Кичатий
Стеха, ключниця
Дівчина 4
Хлопець 2
Хлопець 4
Гнат Карий