Афіша подій

повернутись до афіш
НАЗАР СТОДОЛЯ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - В залі 20 ° С. Працюємо з дотриманням карантинних вимог: персонал у масках та рукавичках, перевіряємо температуру. Обов'язкова дезінфекція поверхонь після відвідування клієнтів.

Тривалість - 1 година 45 хвилин з антрактом

Жанр - Історична соціально-побутова драма

Вік відвідувача - Від 16 років

Автор - Тарас Шевченко

Режисер - Андрій Лебедь

Художник - Аркадій Чадов

Хореограф - Світлана Момот

Музичне оформлення - Микола Сараєв

Прославлення благородства та  возвеличення справжнього, вірного почуття кохання

На єдину п’єсу Кобзаря театр звернув увагу не тільки в зв’язку з 200-річним ювілеєм автора, а й у зв’язку з її видатними драматургічними властивостями. З широкого спектра питань, піднятих у творі, постановча група особливу увагу загострює на конфлікті батьків і дітей, а також проблеми пошуку духовного шляху в житті.

«Назар Стодоля» – не тільки єдина в Харкові постановка цієї п’єси (на 2021 р.), а й єдина «повнометражна» вистава за твором Т. Шевченка.

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Назар Стодоля, сміливий, вміє постояти за свою гідність
Хома Кичатий, сотник, який вирішив збагатитися за рахунок того, що він силоміць видасть свою дочку заміж за старого полковника Молочая
Галя, Хоми Кичатого дочка, життєрадісна, простодушна, безтурботна і довірлива, прагне волі у почуттях і діях, чесна, безпосередня і справедлива.
Стеха, ключниця
Дівчина 4
Хлопець 2
Хлопець 4
Гнат Карий, побратим Назара Стодолі , стриманий, енергійний, одчайдушний, готовий на смерть за побратима