Афіша подій

повернутись до афіш
СОНЕЧКО ТА ВІТЕРЕЦЬ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 45 хвилин без антракту

Жанр - ІНТЕРАКТИВНА КАЗКА ДЛЯ СПІЛЬНОЇ УЧАСТІ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Вік відвідувача - від 1,5 до 3 років

Автор - Юліта Ран

Драматургиня - Юліта Ран

Режисерка - Яніна Зеленська

Художниця - Дар’я Кушніренко

Музичне оформлення - Павло Савєльєв

Пластичне рішення - Марина Агеєнко

Коли твоя дитина робить перші крочки, у тебе в житті теж все як в перший раз. А Світ навколо сповнюється яскравими дивами! І чим яскравіші вони, тим щасливіший настрій у тебе і твоєї дитини.
Перше знайомство з театром, територією чарівних знахідок і відкриттів – це ще один крок в пізнанні Світу і самого себе. Ми створили виставу-гру «Сонечко та Вітерець» для малечі 1,5-4 рочків, де навчання й педагогіка поєднуються чарівними нитками театрального мистецтва.
Саме в цій виставі Ваші маленькі Сонечка та Вітерці знайдуть своїх друзів, спробують з ними затоваришувати й вдосталь награтися. А якщо це Ваш перший похід до театру, то ми обов’язково закохаємо дитину в це чарівне мистецтво театру! Й воно буде для них гарним помічником у пізнанні світу на все життя.

Куди піти з малечею в Харкові? На виставу “Сонечко і Вітерець”!
Чому треба прийти на виставу?

Перше знайомство з театром
Пізнавальне оточення за віком глядачів
Інтерактивна гра найменших відвідувачів та їхніх батьків

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

Актори