Афіша подій

повернутись до афіш
СОНЕЧКО ТА ВІТЕРЕЦЬ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - В залі 20 ° С. Працюємо з дотриманням карантинних вимог: персонал у масках та рукавичках, перевіряємо температуру. Обов'язкова дезінфекція поверхонь після відвідування клієнтів.

Тривалість - 45 хвилин без антракту

Жанр - ІНТЕРАКТИВНА КАЗКА ДЛЯ СПІЛЬНОЇ УЧАСТІ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Вік відвідувача - від 1,5 до 4 років

Автор - Юліта Ран

Драматургиня - Юліта Ран

Режисерка - Яніна Зеленська

Художниця - Дар’я Кушніренко

Музичне оформлення - Павло Савєльєв

Пластичне рішення - Марина Агеєнко

Коли твоя дитина робить перші крочки, у тебе в житті теж все як в перший раз. А Світ навколо сповнюється яскравими дивами! І чим яскравіші вони, тим щасливіший настрій у тебе і твоєї дитини.
Перше знайомство з театром, територією чарівних знахідок і відкриттів – це ще один крок в пізнанні Світу і самого себе. Ми створили виставу-гру «Сонечко та Вітерець» для малечі 1,5-4 рочків, де навчання й педагогіка поєднуються чарівними нитками театрального мистецтва.
Саме в цій виставі Ваші маленькі Сонечка та Вітерці знайдуть своїх друзів, спробують з ними затоваришувати й вдосталь награтися. А якщо це Ваш перший похід до театру, то ми обов’язково закохаємо дитину в це чарівне мистецтво театру! Й воно буде для них гарним помічником у пізнанні світу на все життя.

Куди піти з малечею в Харкові? На виставу “Сонечко і Вітерець”!
Чому треба прийти на виставу?

Перше знайомство з театром
Пізнавальне оточення за віком глядачів
Інтерактивна гра найменших відвідувачів та їхніх батьків

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

Актори