Афіша подій

повернутись до афіш
ЯК КОЩІЙ З ВАСИЛІСОЮ ОДРУЖУВАВСЯ

Мова вистави - Російська з українським лібретто

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 15 хвилин з антрактом

Жанр - Народна казка, тільки навпаки

Вік відвідувача - Від 5 до 12 років

Драматург - Юрій Боганов

Режисер - Ганна Бялая

Художник - Аркадій Чадов

Хореограф - Олена Приступ

Постановка боїв - Армен Калоян

Скетч-шоу із впізнаваними героями народної казки.

Виявляється, що «беззахисна» Василіса може сама за себе постояти, а «безсердешному» Кощію Безсмертному зовсім не чужі зворушливість і сентиментальність.

Яскраві костюми, запальні танці і кумедні бої не дозволять сумувати ані дітям, ані їхнім батькам.

Несподівані сюжетні повороти захоплять Вас і введуть у світ чарівництва і перетворень. Але навіть у казковому світі головною чеснотою людини є Доброта, якою потрібно ділитися з оточуючими.

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

Актори