Афіша подій

УФТІ-ТУФТІ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - На сьогодні можна організувати лише групове відвідування вистави.

Тривалість - 1 година 30 хвилин з антрактом

Жанр - Музична казка для маленьких леді та юних джентльменів

Вік відвідувача - від 3 до 12 років

Драматургиня - Наталія Сікачина

Режисер - Олександр Ковшун

Художник - Олександр Абманов

Автор музики - Геннадій Фролов

 

Музична казка для маленьких леді та джентльменів «Уфті-Туфті» за всесвітньо відомими казками англійської письменниці Беатрікс Поттер, яка дуже полюбляла тварин й присвячувала їм милі та добрі оповідання.

Вистава «Уфті-Туфті» – це весела історія для сімейного перегляду про дівчинку Люсі, яка весь час втрачала свої хусточки, шкарпеточки та фартушки, про звірів, які зустрічаються їй у чарівному лісі та про Іжачиху-пралю Уфті-Туфті, яка дуже чемна й допомагає Люсі у відтворенні чистоти, яку так полюбляють англійці.
Постановники в казково-ігровій формі відтворюють на сцені колорит і атмосферу англійської ферми. Допомагає у цьому міні-оркестр з музикою наживо і улюблений письменницею кролик Пітер (справжній кролик!), який стає повноцінним учасником акторського ансамблю «Уфті-Туфті»..

 

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів. Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши
 ЗАЯВКУ

Актори

Уфті-Туфті
Вівця Моллі
Місіс Сміт
Беатрікс Поттер
Геннадій Фролов