Афіша подій

СИНДБАД-МОРЕПЛАВЕЦЬ ТА МІДНЕ МІСТО

Мова вистави - Російська з українськими титрами

Додаткова інформація - В залі 20 ° С. Працюємо з дотриманням карантинних вимог: персонал у масках та рукавичках, перевіряємо температуру. Обов'язкова дезінфекція поверхонь після відвідування клієнтів.

Тривалість - 1 година 45 хвилин з антрактом

Жанр - Східна казка

Вік відвідувача - Від 5 до 12 років

Драматург - Олександр Драчов

Режисер - Олександр Драчов

Сценографія - Аркадій Чадов

Музичне оформлення - Микола Сараєв

Хореографія - Світлана Момот

Творці вистави відібрали зі знаменитого циклу «Тисяча і одна ніч» найцікавіші казки і об’єднали їх в єдину історію подорожі Синдбада-мореплавця у далеке Мідне місто. Саме там злий чаклун Джафар тримає в ув’язненні наречену Синдбада, прекрасну царівну Зумруд. Щоб врятувати її, відважний мореплавець і його вірний друг Мустафа відправляються у далеку дорогу – героям доведеться йти сушею, плисти морем, навіть летіти повітрям на чарівному птаху Рухх і побачити безліч міст і країн.

Творці вистави пропонують глядачам зануритися у чарівний світ східної казки з її неповторним колоритом, яскравими фарбами, чарівними танцями і захоплюючими пригодами.

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Зумруд
Шейх Моря
Джинія Маймуна
Стражник 1
Стражник 2