Афіша подій

РУСАЛОНЬКА

Мова вистави - російська з українськими титрами

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 90 хвилин з антрактом

Жанр - Лірична феєрія

Вік відвідувача - від 7 до 14 років

Режисер - Юрій Погребіщенко

Художник - Тетяна Пасічник

Композитор - Ірина Губаренко

Велике віддане кохання, яке розвивається на екзотичному тлі життя морських мешканців.
Русалонька Аріель, йде наперекір своїй природі, полюбивши земну людину – принца Еріка. На відміну від казки Андерсена, у вистави щасливий фінал.
Головна героїня живе в цих морських глибинах, повних небачених тварин, екзотичних риб і інших фантастичних мешканців моря, безневинна і зворушлива Русалонька. І трапляється так, що в її долі з’являється прекрасний Принц. Тільки зустрітися вони можуть лише на березі, де потрібні ноги, а не звичний для її племені риб’ячий хвіст. Але не хвилюйтеся, в історії наших героїв буде щасливий фінал. Адже всім відомо, що любов дарує крила. Тим більше за парою ніг діло не стане.
Яскрава вистава з чарівною музикою, танцями і феєричними костюмами. Дія відбувається у підводному царстві, в світі фантастичних риб, тварин та ніжних Русалок. 

Куди піти з дитиною в Харкові? На виставу “Русалонька”!

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Русалонька
Королева Поліпомедуза
Морський коник
Морський чорт
Морська Відьма
Батько Улли