Афіша подій

повернутись до афіш
КИЦЬКИН ДІМ

Мова вистави - російська з українськими титрами

Додаткова інформація - В залі 20 ° С. Працюємо з дотриманням карантинних вимог: персонал у масках та рукавичках, перевіряємо температуру. Обов'язкова дезінфекція поверхонь після відвідування клієнтів.

Тривалість - 1 година 30 хвилин з антрактом

Жанр - Музична буфонада

Вік відвідувача - від 3 до 12 років

Автор - Самуїл Маршак

Режисери - Андрій Лебедь

- Максим Жданович

Художник - Тетяна Пасічник

Композитор - Валентин Іванов

Відійшовши від класичної казки, режисери оригінально вирішили жанр вистави – музична буфонада. Дія розгортається у цирку, де всі герої виступають цирковими артистами. У кожного персонажа є своє амплуа: Кішка постає в образі циркової примадонни, кіт Василь – конферансьє, Півень і Курка – артисти музичного жанру, Коза та Козлик – фокусники, а маленькі Кошенята – тільки-но мріють виступити на цирковій арені, щоб в майбутньому мати сценічний успіх! Яскрава музична вистава, яка має оригінальне сценічне рішення й не залишить байдужими як маленьких глядачів, так і їхніх батьків!

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

Актори

Кошеня хлопчик
Кошеня дівчинка