Афіша подій

повернутись до афіш
КИЦЬКИН ДІМ

Мова вистави - російська з українськими титрами

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 30 хвилин з антрактом

Жанр - Музична буфонада

Вік відвідувача - від 3 до 12 років

Автор - Самуїл Маршак

Режисери - Андрій Лебедь

- Максим Жданович

Художник - Тетяна Пасічник

Композитор - Валентин Іванов

Відійшовши від класичної казки, режисери оригінально вирішили жанр вистави – музична буфонада. Дія розгортається у цирку, де всі герої виступають цирковими артистами. У кожного персонажа є своє амплуа: Кішка постає в образі циркової примадонни, кіт Василь – конферансьє, Півень і Курка – артисти музичного жанру, Коза та Козлик – фокусники, а маленькі Кошенята – тільки-но мріють виступити на цирковій арені, щоб в майбутньому мати сценічний успіх! Яскрава музична вистава, яка має оригінальне сценічне рішення й не залишить байдужими як маленьких глядачів, так і їхніх батьків!

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

Актори

Кошеня хлопчик
Кошеня дівчинка