повернутись до колективу

Світлана Симоненко

Артистка

Олена РомановаАртистка

Народилася 29 червня.

Світлана Симоненко 2007 року закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «Майстерність актора драматичного театру та кіно».

На сцені Харківського театру для дітей та юнацтва Світлана дебютувала у 2006 році  у ролі «Полліанни» в однойменній виставі за повістю Е. Портер.

Акторка знаходить підхід до кожного втіленого персонажа на сцені, бездоганно перевтілюючись у різнопланові ролі. Поряд з акторською роботою у дитячих виставах у творчому багажі Світлани Симоненко знаходяться ролі дорослого репертуару. 

Нагороджена грамотами та подяками від Голови правління МВ НСТДУ, Харківського театру для дітей та юнацтва, Харківської районної державної адміністрації, Харківської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, плідну працю та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва.

 

 

Потрапити на вистави за участі Світлани Симоненко можна, купивши квиток на нашому сайті або в касах міста. Замовляйте квитки за телефоном +38 (057) 712-02-65 або в соціальних мережах нашого театру.

КУПИТИ КВИТОК

Вистави для дітей:

СИНДБАД-МОРЕПЛАВЕЦЬ ТА МІДНЕ МІСТО Воїн Джафара, Гурія

МАГІЧНІ РЕЧІ КРАЇНИ-ПІД-ПАГОРБАМИ Бредді – надто щаслива шкідлива піксі

ТАЄМНИЦЯ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ Герда

ДВАНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ Пасербиця

ДЮЙМОВОЧКА Дюймовочка

ГИДКЕ КАЧЕНЯ Дика Качка

КИЦЬКИН ДІМ Кошеня хлопчик

Вистави для дорослих:

ДІМ БЕРНАРДИ АЛЬБИ Ангустіас

НАЗАР СТОДОЛЯ Галя, Хоми Кичатого дочка

ПАРАД ТРОЯНД Ермеліна/альт