Афіша подій

повернутись до афіш
ДІМ БЕРНАРДИ АЛЬБИ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Мала сцена ім. Олександра БіляцькогоДля відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година без антракту

Жанр - Драма

Вік відвідувача - 16+

Драматург - Федеріко Гарсіа Лорка

Режисер - Андрій Лебедь

Художник - Аркадій Чадов

“Дім Бернарди Альби” – остання драма Федеріко Гарсіа Лорки, написана ним за кілька місяців до загибелі.

 

Бернарда Альба фанатично дотримується консервативних поглядів на життя, правил та догм, а її власні діти, фактично, перетворюються її полонянок. Але в герметичному просторі пристрасті стають тільки потужнішими, а помилки та наслідки – фатальнішими: любов двох дочок Альби до одного чоловіка призводить до самогубства молодшої.

 

Мала зала театру, у якій глядачі сидять на відстані простягнутої руки від артистів, дозволяє глибоко відчути емоційність історії та акторського виконання, а незвичайний інтер’єр простору стає оригінальною декорацією вистави.

 

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши ЗАЯВКУ

Актори

Ангустіас
Магдалена
Мартіріо
Пепе Римлянин