Афіша подій

повернутись до афіш
ПАРАД ТРОЯНД

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Мала сцена ім. Олександра Біляцького. На сьогодні можна організувати лише групове відвідування вистави.

Тривалість - 1 година 30 хвилин без антракту

Жанр - Трагіфарс

Драматург - Жан Ануй

Режиссер - Олександр Ковшун

Художник - Олександр Абманов

Балетмейстер - Олена Приступ

Післявоєнна Франція?.. Сучасна Україна?..

Елегантне кафе?.. Психіатрична лікарня?..

Ошатні декорації?.. Вісім стільців і кілька софітів?..

Візія часопростору не має значення, коли йдеться про одвічні теми. У виставі Олександра Ковшуна за мотивами п’єси Жана Ануя «Оркестр» крізь абсурдистську балаканину проступає глибинний зміст, крізь дель-артівські маски – живі й тремтливі людські душі, а в перервах поміж розважальними музичними номерами набувається сенс і руйнуються долі. Жіночий оркестр «Парад троянд» вітає вас та запрошує за лаштунки свята…

Вистава має певну передісторію і до того, як бути презентованою вам, пройшла «випробування» європейською публікою: взяла участь у ІІ Міжнародному фестивалі українського театру в Кракові (Польща) та у Міжнародному фестивалі «39. Український молодіжний ярмарок» (м. Гданськ, Польща).


Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності обов’язково запросіть з собою  друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши

 ЗАЯВКУ

Актори

Мадам Ортанс
Сюзанна Делісіас
Ермеліна
Месьє Леон
Глядач, пацієнт