Афіша подій

повернутись до афіш
СКЛЯНИЙ ЗВІРИНЕЦЬ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Мала сцена ім. Олександра Біляцького Працюємо з дотриманням карантинних вимог: персонал у масках та рукавичках, перевіряємо температуру. Обов'язкова дезінфекція поверхонь після відвідування клієнтів.

Тривалість - 2 години 40 хв. з антрактом

Жанр - мелодрама

Вік відвідувача - Вік від 14 років

Драматург - Теннессі Вільямс

Режисер - Ольга Двойченкова

Художник - Аркадій Чадов

Музичне оформлення - Ірина Жданько

Фото - Ирина Деркач

Фото - Марина Мілованова

“Скляний звіринець” – найтонший твір про крихкість сімейних стосунків. В багатьох моментах п’єса присвячена проблемам взаємозв’язків різних поколінь у сім’ї, що й у наш час є вкрай актуальним питанням.
Дія розгортається навколо тендітної дівчини Лаури, брат якої, на прохання матері, запрошує в дім кавалера для сестри…
В примітках до тексту Вільямс написав: «Будучи п’єсою-спогадом,«Скляний звіринець» може бути представлений з надзвичайною свободою втілення. Оскільки оповідний матеріал дуже тонкий і делікатний, особливе значення мають атмосферні штрихи і майстерно заданий психологічно-умовний напрямок у сценічній роботі».Драматург закликав постановників «відмовитися від традиційних прийомів»,
адже саме постійний пошук нового підтримує життя в театральному мистецтві.
Точна психологічна робота режисера з акторами над всіма аспектами ролі є особливістю творчого методу Ольги Двойченкової, досвідченої акторки і викладачки акторської майстерності для майбутніх професіоналів.
Умовне чорно-біле рішення художника Аркадія Чадова передає атмосферу існування родини Вінгфілдів, які поодинці намагаються вирватися в різнобарв’я життя.

Чому потрібно відвідати

  • Професійна постановка класичного твору американської драматургії
  • Молоді актори нової формації
  • Відносини між батьками і дітьми
  • Камерна атмосфера Малої сцени ім. О. Біляцького Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
    Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори