Афіша подій

повернутись до афіш
НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ ПЕППІ ДОВГАПАНЧОХА

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 45 хвилин з антрактом

Жанр - Музична казка

Вік відвідувача - Для дітей 5-12 років

Режисер - Олександр Драчов

Художник - Аркадій Чадов

Слова колискової Пеппі - Ігор Факторовський

Анімація - Сергій Голанов

Неймовірні пригоди дівчинки, яка потрапляє у місто в якому немає дітей. Саме там маленька героїня з сильним характером перевертає звичний світ пересічних обивателів догори дриґом.
Вона знаходить нових друзів і нагадує про те, що в кожній дорослій людині живе маленька дитина! Режисер поєднує у виставі гру акторів із мальованою анімацією. В анімаційному сюжеті ми дізнаємося передісторію Пеппі та її батька (Рудого Капітана), якого змила хвиля з корабельної палуби в море. Ми занурюємося у дитячі сни, де зустрічаємо батька та матір, з якими прагне возз’єднатися наша героїня. Світ, вигаданий Пеппі, неймовірно світлий, добрий і казковий!
Куди піти з дитиною в Харкові? На виставу “Неймовірні пригоди Пеппі Довгапанчоха”!

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Фрекен Розенблюм
Фрау Сетерген
Фрау Лаура Бырггрен
Шахрай Громила Блом
Шахрай Карл
Клоун Джим, Кінь
Клоун Бук, Кінь
Поліцейський
Індійський півень
Капітан Довгопанчоха