Афіша подій

повернутись до афіш
КІТ ПРОТИ ЛЮДОЖЕРА

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 20 хвилин з антрактом

Жанр - музична казка з чудесами, перетвореннями та фокусами

Вік відвідувача - Від 5 до 12 років

Режисер - Олександр Михайлов

Художниця - Марія Михайлова

Композитор - Саша Михайлов

Хореограф - Світлана Момот

Відома казка французького класика Шарля Перро вирішена не у класичному сюжеті. На сцені створена історія про Кота у чоботокедах, який потрапляє у захопливий пригодницький англійський детектив з Lovе story та магією.  Глядач порине у музичну казкову історію з чудесами, чаклунством, пригодами та перетвореннями.  А ще Ви станете свідком справжніх казкових перипетій між Зоряним Маркізом (він же Людожер) і тим самим кмітливим Котом у кедах. Тож, не прогавте можливості, приходьте на виставу!

Куди піти з дитиною в Харькові? На дитячу музичну казку “Кіт проти Людожера”!

Оригінальна постановка по класичній сказці
Непредсказуемые приключения
Детектив і Історія кохання

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб дитина могла все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для комфортності вашої дитини обов’язково запросіть з собою її друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Принцеса
Кішка Сільвія
Тітка Принцеси
Маркіз-Людожер
1-й помічник Маркіза
2-й помічник Маркіза
Слуга Принцеси, рознощик газет, охоронець