Афіша подій

повернутись до афіш
Початок вистави 18:30
Ціна квитка 150 грн
ВСЕ ЖИТТЯ ПОПЕРЕДУ

Мова вистави - Російська з українськими титрами

Додаткова інформація - Мала сцена ім. Олександра Біляцького Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 40 хвилин без антракту

Жанр - Спогад про майбутнє

Вік відвідувача - Від 16 років

Автор - Еміль Ажар

Драматург - Олександр Ковшун

Режисер - Олександр Ковшун

Художники - Аркадій Чадов

- Олександр Абманов

Все попереду, навіть якщо ти побувала в Освенціуме, все життя була повією, а в старості виховуєш арабського хлопчика. Стара єврейка Мадам Роза вже не може заробляти на любові чоловіків, тому виховує в своєму пансіоні дітей таких само повій, як вона.

Минуле може бути пам’яттю, але не повинно ставати життєвим простором. Адже там панує вакуум, там все ілюзорно – і можна запросто переплутати Ейфелеву вежу і металеву драбину, а ванна може перетворитися з резервуару для нашого очищення в посудину для нашої консервації. Високий градус емоційності цієї історії поєднується з несподіваною візуальної естетикою – аскетичною та ультрасучасною.

Вистава – учасник позаконкурсної програми II Міжнародного фестивалю українського театру в Польщі (м.Краків, 2015) і лауреат І Міжнародного фестивалю «Різдвяні лялькові історії» (м.Львів, 2016).

Чому варто піти на виставу “Все життя попереду” в Харкові?

1. Сильна драматична історія
2. Цікаві герої
3. Незвичайне оформлення сцени
4. Роль “Мадам Рози” неперевершено виконує Заслужена артистка України Ольга Двойченкова

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

 

Актори

Мадам Роза
Мадам Лола
Месьє Хаміль