Афіша подій

повернутись до афіш
Початок вистави 18:30
Ціна квитка 80-110 грн
НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ

Мова вистави - Українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 30 хвилин з антрактом

Жанр - Комедія

Вік відвідувача - Вік від 14 років

Автор - Микола Гоголь

Режисер - Олександр Драчов

Художник - Аркадій Чадов

Композитор - Микола Сараєв

Дія вистави відбувається в переддень Різдва, у день, коли на землі з’являються чорти і відьми, які намагаються нашкодити людям. Головні герої вистави – коваль Вакула і його примхлива кохана Оксана, яка побажала отримати в подарунок черевички, які носить сама цариця. Оригінальний задум вистави полягає в тому, що по ходу дії актори перевтілюються з одного персонажа в іншого. Так, Солоха стає Катериною II, а чорт перетворюється в князя Потьомкіна.

Самобутня сценографія, яскраві костюми, музика з елементами фольклорних мотивів створюють святкову атмосферу, а драматична дія відкриває завісу над духовним життям українського народу.

Вистава-учасник фестивалів:

– Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях у М.В. Гоголя» (м. Полтава, 2009);

– VII Фестиваль-конкурс національних театрів (м.Москва, 2010);

– VIII МІЖНАРОДНОГО театрального фестивалю «Класика сьогодні” (2011).

Варто на вистави приходити за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності  обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  ЗАЯВКУ

 

Актори

Оксана
Дівчина 1
Дівчина 2