Афіша подій

повернутись до афіш
ДЖЕННАРЕН’ЄЛЛО (КОХАННЯ ПО-ІТАЛІЙСЬКИ)

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - Для відвідування потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години). и сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Тривалість - 1 година 30 хвилин без антракту

Жанр - Комедія

Вік відвідувача - Від 16 років

Драматург - Едуардо де Філіппо

Режисер - Андрій Лебедь

Сценограф - Аркадій Чадов

Художник по костюмах - Олександр Абманов

Частинка Італії на сцені Харківського театру для дітей та юнацтва!

Колоритне італійське подвір’я в очікуванні глядачів та справжніх вогняних пристрастей, які неодмінно відбудуться вже незабаром.

Три різні сценічні історії, тісно переплетені у єдиний сюжет, з тонким гумором розповідають про найголовніше – родину та родинні цінності. Разом з темпераментними героями вистави будемо сміятись, співчувати, радіти, захоплюватись та любити! Бо любов пануватиме усюди!

Варто приходити на вистави за 30 хвилин до початку, щоб  все роздивитись, помилуватися оздобленням і перейнятися духом театру. Все має значення 🙂 Для вашої комфортності обов’язково запросіть з собою друзів.
Можна організувати відвідування вистави групою, залишивши  Заявку

Актори

Артуро, Рудольфо
Микеле, Матео
Агостіно, Руссо
Дженнарен’єлло, Аттіло
Антоніо, Тумасіно