повернутись до колективу

Вікторія Біла

Артистка - провідна майстриня сцени

Ольга ДвойченковаЗаслужена артистка України - провідна майстриня сцени

Народилася 9 серпня.

Вікторія Біла 1986-го року закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю “Майстерність актора драматичного театру і кіно”.

Вікторія увійшла в трупу Харківського театру для дітей та юнацтва в 1985 році. За роки роботи у театрі розкрила себе, як лірико-драматична героїня, не обмежуючи свій сценічний досвід єдиним сценічним амплуа.

Є лауреаткою (краща жіноча роль – Снігова Королева у виставі «Таємниця Снігової королеви» Г. Х. Андерсена) фестивалю дитячих театрів «ТЮГи України-2007» в м. Макіївці.

Передає свій досвід молодому поколінню, має досвід роботи з дітьми. Упродовж 7 років викладає сценічну мову в Харківській державній академії культури, її учні працюють в Харківському театрі для дітей та юнацтва. Є режисером дитячого театру «Блесс».

Неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами та Подяками від Управління культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації.

 

Потрапити на вистави за участі Вікторії Білої можна, купивши квиток на нашому сайті або в касах міста. Замовляйте квитки за телефоном +38 (057) 712-02-65 або в соціальних мережах нашого театру.

КУПИТИ КВИТОК

Вистави для дітей:

МАГІЧНІ РЕЧІ КРАЇНИ-ПІД-ПАГОРБАМИ Мадам де Махляр – міжнародна злочинниця

ТАЄМНИЦЯ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ Снігова Королева

ДЮЙМОВОЧКА Миша

ГИДКЕ КАЧЕНЯ Качка-подруга

РУСАЛОНЬКА Морська Відьма

Вистави для дорослих: